Markíza prezradila, kto bude moderátorom SuperStar

BRATISLAVA, 22. februara 2018 (tlacovasprava.sk) – Už túto nedeľu budú mať diváci televízie Markíza možnosť sledovať prvý diel svetovo najúspešnejšej šou SuperStar. Štartuje tak boj o prestížny titul, splnenie sna a rozprávkovú výhru v hodnote 75 000 eur. Diváci sa počas priamych prenosov môžu tešiť na ostrieľaného moderátora Leoša Mareša, ktorý SuperStar moderoval v rokoch 2006, 2009 a naposledy v roku 2011.

“SuperStar je Matka všetkých podobných šou. Naposledy som ju moderoval v roku 2011 a je mi cťou, že po siedmich rokoch opäť zažijem atmosféru priamych prenosov s množstvom talentovaných súťažiacich,” povedal Leoš Mareš.

Moderátorskou partnerkou Leoša Mareša bude sympatická brunetka s bosniansko-maďarskými koreňmi Jasmina Alagič. Tá sa na svoju novú úlohu nesmierne teší a ponukou na moderovanie SuperStar je veľmi poctená. “Do projektu vstupujem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň s pokorou a rešpektom,” prezradila.

Leoš Mareš

Stovky nádejných spevákov a speváčok dorazili na castingy po celom Slovensku a Česku. Museli prekonať trému a dokázať, že práve oni si zaslúžia postup. O svojom talente museli presvedčiť hviezdnu porotu, teda Paľa Haberu, Bena Cristovaa, Katarínu Knechtovú a Matěja Rupperta.

Habera po ôsmy raz

Táto súťaž má zmysel a veľmi ma baví,” prezradil Pavol Habera, ktorý sa členom poroty SuperStar, či už samostatnej slovenskej alebo „federálnej“, stane už ôsmy raz.

Ben Cristovao súťažou SuperStar sám prešiel, v roku 2009 bol jedným z finalistov. Teraz je z neho úspešný spevák a hudobník. K porotcovaniu v šou má ale rešpekt: „Je to obrovská zodpovednosť, pretože môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niekoho život.“

„Nechcem ľuďom ubližovať, ale naopak chcem, aby sa o sebe niečo nové dozvedeli a prípadne sa pozreli na svoje spievanie z trochu iného uhla,“ hovorí Katarína Knechtová. Katka patrí medzi najobľúbenejšie slovenské speváčky, ale úspechy žne aj v Českej republike. Na konte má obrovské hity ako „Muoj Bože“, „Motýľ hlavolam“ alebo „Naveky“.

Porota SuperStar 2018 Habera, Cristovao, Ruppert a Knechtová.
Do poroty SuperStar 2018 zasadne Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

A aké bolo rozhodovanie o účasti v porote SuperStar pre Matěja Rupperta, ktorý exceluje ako spevák obľúbenej skupiny Monkey Business? „Rozhodovanie bolo v podstate úplne jednoduché. Veľmi sa teším, pretože som pomerne dosť aktívny divák SuperStar.“

Ako budú prebiehať prvé castingy a objaví sa v nich budúca SuperStar 2018? Sledujte už v nedeľu o 20:30 na Markíze.

Lukáš Kočišek
PR manažér / PR Manager
MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/A, 843 56 Bratislava
M +421 904 700 228
T (+421) 2 68274123
Kocisek.Lukas@markiza.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.