Petra Vlhová bude jazdiť s modrou helmou po Veronike Velez-Zuzulovej

BRATISLAVA, 18. júna 2018 (tlacovasprava.sk) – UNIQA poisťovňa sa stáva generálnym partnerom slovenskej zjazdovej lyžiarky Petry Vlhovej. Petra tak prebrala štafetu od Veroniky Velez Zuzulovej, ktorú UNIQA podporovala takmer 13 rokov.

UNIQA je neodmysliteľne spätá s podporou slovenského lyžovania už dlhé roky. Bolo preto úplne prirodzené, že sa spoločnosť po skončení kariéry Veroniky Velez- Zuzulovej rozhodla uzatvoriť dohodu o partnerstve s Petrou Vlhovou. „Petra je mladá, úspešná hviezda zjazdového lyžovania svetového formátu. Sme radi, že môžeme takouto formou podporiť reprezentantku, ktorá už teraz žne obrovské úspechy a veríme, že tie najväčšie ešte len prídu. Zároveň ďakujem Veronike za nádherných 13 rokov spolupráce a teším sa na jej ďalšiu etapu,“ povedal po uzatvorení dohody o generálnom partnerstve generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček.

Po Veronike Velez – Zuzulovej bude jazdiť s modrou prilbou Petra Vlhová

„S mojim tímom sme hľadali dlhodobého partnera so skúsenosťami zo sveta lyžovania, s ktorým môžem podávať svoje výkony a verím, že s modrou prilbou sa mi bude dariť,“ povedala Petra Vlhová na tlačovej konferencii pri symbolickom preberaní helmy od Veroniky Velez – Zuzulovej. Tá napriek príprave na materstvo s podporu slovenského lyžovania nekončí a rovnako tak ani spoluprácu s UNIQA poisťovňou. „To, že moja spolupráca s UNIQA ani po konci kariéry nekončí, dokazuje, že to nebolo iba o reklamnom partnerstve ale najmä o ľudských hodnotách,“ povedala Veronika Velez Zuzulová, ktorá sa plánuje zúčastňovať osobne niektorých pretekov svetového pohára a prostredníctvom lyžiarskej akadémie svojho otca pomáhať mladým slovenským talentom.

UNIQA je novým generálnym partnerom Petry Vlhovej

UNIQA poisťovňa, a. s. je univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum poistných produktov v oblasti životného aj neživotného poistenia. Zaznamenáva kontinuálny nárast v predpísanom poistnom ako aj úspešný hospodársky výsledok. Pôsobí na slovenskom poistnom trhu od roku 1990, keď bola založená pod názvom Poisťovňa OTČINA, a.s., v roku 2001 sa na základe rozhodnutia koncernu UNIQA Group mení obchodné meno na UNIQA poisťovňa, a.s. V súčasnosti je koncern prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zastúpený v 18 európskych krajinách.

Pre viac informácií kontaktujte, prosím:
Mgr. Beata Lipšicová
PR konzultant
UNIQA poisťovňa, a.s.
Krasovského 15, 851 01 Bratislava 27
GSM: (00421) 907 712 887
E-mail: beata.lipsicova@uniqa.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.