Stávkari využili vysoký kurz na Harabina, vidia ho ako tajný tip na prezidenta

BRATISLAVA, 13. decembra 2018 (tlacovasprava.sk) – Štefan Harabin je podľa stávkarov absolútnym favoritom na víťazstvo v nadchádzajúcich prezidentských voľbách.

„Naši klienti využili vysoký počiatočný kurz, ktorý by im mohol vyniesť zaujímavé výhry. Skutočnosť, že Štefan Harabin zamieša karty pritom nie je úplne nereálna,“ vysvetľuje bookmaker stávkovej spoločnosti Tipsport Pavol Boško.

Zaujímavosťou je, že na druhom mieste s náberom takmer 6-tisíc eur sa umiestnil Miroslav Lajčák, ktorý ešte ani neohlásil kandidatúru. Tretí v poradí figuruje Robert Mistrík. Klienti naňho doposiaľ stavili takmer 5-tisíc eur.

Tipsport: Aktuálne kurzy na prezidenta SR

„Netreba zabúdať na to, že toto sú iba počiatočné čísla. Všetko sa môže zmeniť keď napríklad SMER-SD postaví svojho kandidáta. Najväčší príjem stávok vždy evidujeme až posledné dni pred voľbami. V tomto období bude súboj z nášho pohľadu najzaujímavejší. Na záver by som chcel dodať, že tipéri v prípade stávkovania na voľby akoby volili svojimi peniazmi. V praxi to znamená, že ten na koho si vsadia spravidla dostane aj ich hlas. Toto tvrdenie potvrdili aj výsledky nedávnych komunálnych volieb,“ uzatvára Pavol Boško.

Kontakt pre médiá:
Filip Timár
filip.timar@tipsport.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.