Láka vás práca na výletnej lodi? Nezmeškajte špecializovaný veľtrh práce v Bratislave!

PRIEVIDZA, 8. januára 2019 (tlacovasprava.sk) – Zástupcovia a personálni pracovníci z viac ako pätnástich popredných riečnych a zaoceánskych lodných spoločností sa budú 18. januára 2019 prezentovať v Lindner Hoteli, v Bratislave. Záujemcovia o prácu na výletných lodiach tu môžu nadviazať priame kontakty s lodnými spoločnosťami a získať alebo zvýšiť tak svoje šance zamestnať sa/začať svoju kariéru na výletných lodiach.

Lodný priemysel je v rozkvete – len v roku 2019 bude viac ako 26 nových výletných lodí spustených do prevádzky a viac ako 110 plánovaných nových lodí, bude v prevádzke do roku 2027. Tento rozkvet umožní vytvorenie takmer 100 000 nových pracovných príležitostí na palube výletných lodí, v priebehu niekoľkých rokov!

“Úplne prvé podujatie v oblasti práce na výletných lodiach v Bratislave, dňa 18. Januára 2019, prinesie uchádzačom o prácu na výletných lodiach priamy kontakt so zástupcami a personálnymi pracovníkmi popredných lodných spoločností” informuje Stefan Liebig, organizátor tejto špeciálnej udalosti.

Prvý medzinárodný veľtrh práce výletných lodí sa koná v Bratislave.

Vystavovatelia – popredné lodné spoločnosti, ktoré budú na podujatí prítomné: Viking Cruises, Seabourn Cruise Line, Carnival UK, Cunard Line, P&P Cruises, sea chefs, TUI Cruises, Hapag Lloyd Kreuzfahrten Phönix Reisen, Holland America Line, Crystal Cruises, A-ROSA Reederei, River Advice, Douro Azul, Grand Circle Cruise Line, G&P Hotel Cruise Management Luzern, Uniworld Boutique River Cruise Collection, AFZ Training Centre Rostock, Edelweiss Gastro a MSC Cruises.

Popri žiadosti o prácu z prvej ruky, sa priamo na veľtrhu práce výletných lodí poskytujú aj informácie o živote a práci na palube riečnych a zaoceánskych lodí. Lodné spoločnosti hľadajú motivovaných kandidátov s dobrými jazykovými znalosťami v nemeckom a/alebo anglickom jazyku (ďalšie jazykové znalosti sú výhodou) a taktiež s pracovnými skúsenosťami v oblasti hotelierstva alebo gastronómie.

Možné je získať pracovné ponuky v rôznych pracovných odboroch: Reštaurácia, Bar, Kuchyňa, Housekeeping, Hotelový manažment, Spa, Šport, Zábava, Hudba, Fotografovanie, Video, Svetelná technika, Lodný manažment, Palubný personál, Strojníctvo a veľa ďalších!

Vstup na veľtrh práce výletných lodí Cruise Career Day je bezplatný – o vstupenku je možné požiadať tu alebo kontaktovať agentúru emailom info@backup-jobs.com.

backup jobs agency s.r.o.

je medzinárodne pôsobiaca personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na nábor pracovníkov na riečne a celosvetovo plávajúce zaoceánske výletné lode. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a úspešne zamestnáva na palube lodí až 500 kandidátov ročne!

Kontakt pre médiá:

Stefan Liebig, konateľ backup jobs agency s.r.o.
Gustava Sveniho 2794/8b, 971 01 Prievidza, Slowakei
Zweigstelle: Hainstrasse 6, 07580 Ronneburg, Deutschland
Tel: +421 917 504 102
Mail: stefan.liebig@backup-jobs.com
Web: http://www.backup-jobs.com/de

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.