Vychýrený saunamaster bude predvádzať svoje umenie na Slovensku

BEŠEŇOVÁ, 6. februára 2019 (tlacovasprava.sk) – Jeden z najlepších saunamasterov na svete prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta. Vzácneho hosťa bude počas februára hostiť vodný park Bešeňová. Špecialista v relaxačných saunových rituálov Lay Pang Ong spestrí saunový program.

Pochádza z ďalekej Malajzie odkiaľ sa presťahoval do Európy. Momentálne pôsobí v Dánsku. Má za sebou veľké množstvo súťaží v relaxačných rituáloch a na svojom konte má aj množstvo ocenení. Lay Pang Ong – jeden z najlepších sauna masterov prenesie kúsok exotiky do Bešeňovej.

Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

Počas špeciálneho saunového týždňa od 10. februára až do Valentína si budete môcť Lay Pang Ongove rituály zamerané hlavne na aromaterapiu, keďže je okrem iného aj skúseným bylinkárom, vychutnať vždy o 19.00 hodine.

Päťnásobný majster Dánska vo free style saunových ceremoniáloch je okrem iného účastníkom svetových súťaží, členom výboru dánskej saunovej asociácie a členom poroty Majstrovstiev v saunových ceremoniálov v Dánsku a od r. 2013 aj Medzinárodných majstrovstiev (International Sauna Auguss Championchip). Okrem iného je aj ambasádorom „art of science“ saunových ceremoniálov.

Jeden z najlepších saunamasterov na svete Lay Pang Ong prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta.

Vodný park Bešeňová bude 24. a 25. mája aj dejiskom národného kola majstrovstiev v saunových rituáloch pod záštitou medzinárodnej organizácie Aufguss WM. Ide o najväčšie saunové podujatie na Slovensku, v ktorom si porovnajú svoje schopnosti sauna masteri z popredných wellness stredísk.

Víťaz získava priamy postup na MS Afguss WM 2019.

NOVINKA ZIMY 2018/2019

Ruská baňa – Saunový svet Harmónia v Bešeňovej prinesie túto zimu ďalšiu novinku. Suchá fínska sauna prešla kompletnou rekonštrukciou. Nové priestory suchej sauny budú slúžiť na plnohodnotné procedúry metličkovania. Už počas zimy si tak budete môcť vychutnať relax v priestoroch saunového sveta ešte viac.

Metličkovanie prebudí Vaše telo, dušu a myseľ. Objavíte silu lesa ukrytú vo vetvičkách z koruny stromov a celému telu doprajete dokonalý detox. Svoju pokožku rozmaznáte vďaka metličkovej masáži plnej prírodných esencií a živín doplnených o prímes aromaterapie. Tento rituál má mnoho benefitov pre zdravie – zlepšuje krvný obeh, zvyšuje imunitu, silu a pomáha napríklad pri astme. Počas rituálu sa metličkami ovieva a jemne ošľaháva telo, vďaka čomu sa pokožka prekrví. Metličkové procedúry napomáhajú aj pri liečbe chrbtice, priedušiek či nervového systému.

Benátska noc saunových rituálov – Druhý februárový víkend bude v Bešeňovej NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV s témou Benátky.

Opäť v čase od 21:30 do 01:30 a navyše aj v najmodernejšej saune na Slovensku – Saunový dóm so skvelými svetelnými a zvukovými efektami. 4 hodiny nočného saunovania, 11 jedinečných saunových rituálov, peelingov a procedúr, welcome drink + osviežujúce občerstvenie, všetky sauny a procedúry k dispozícii po celý čas, relaxačná zóna Átrium, vnútorné bazény to všetko je k dispozícii počas Saunovej noci. Saunové ceremoniály budú prebiehať v novej saune Saunový dóm, v saune Chopok a peelingy v Soľnej saune Svitanie. Doprajte svojmu telu, mysli i duši odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Ubytovanie je možné rezervovať si v novom luxusnom wellness hoteli Galeria Thermal **** Bešeňová s výhľadom na areál vodného parku. Koncept hotela vychádza z holistickej filozofie a oslovuje náročného klienta, ktorý túži po zdravom životnom štýle a starostlivosti zameranej na tri úrovne človeka – telo, dušu a myseľ.

Kontakt pre médiá:
Ing. Miroslava Garajová
marketingový špecialista
Eurocom Investment s.r.o.
Bešeňová 136, 034 83 Bešeňová
e-mail: miroslava.garajova@besenova.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.