Dm drogerie markt vylepšuje eshop – uvádza tri užitočné novinky

BRATISLAVA, 15. februára 2019 (tlacovasprava.sk) – Čoskoro oslávi dm rok od zavedenia e-shopu, ktorý spustila koncom februára 2018. Zákazníci tak môžu už takmer rok cez webovú stránku nakupovať 24 hodín denne a získavať informácie o svojich obľúbených výrobkoch či novinkách bez ohľadu na čas, otváracie hodiny či vzdialenosť k najbližšej predajni.

V poslednom čase bolo rozšírené portfólio ponúkaných služieb aj o osobný odber na filiálke a možnosť online hodnotenia produktov.

„V dm neustále pracujeme na tom, aby sme napredovali a rozširovali rozsah a kvalitu nami ponúkaných služieb aj v e-shope. Novými službami neustále intenzívnejšie prepájame e-shop s kamennými predajňami a zvyšujeme komfort nakupovania pre svojich zákazníkov,“ povedala Nicol Noseková, manažérka marketingu dm drogerie markt.

Osobný odber v  predajni dm

Od januára 2019 pribudla pre zákazníkov e-shopu nová služba, a to nový spôsob dodania – doručenie objednaného tovaru do vybranej predajne dm. V procese objednávky si tak každý zákazník môže vybrať okrem klasického doručenia kuriérom aj ktorúkoľvek preferovanú predajňu dm ako miesto osobného odberu so štandardným dodaním do dvoch pracovných dní, bez ohľadu na hodnotu objednávky.

Od januára 2019 pribudla pre zákazníkov e-shopu nová služba, a to nový spôsob dodania – doručenie objednaného tovaru do vybranej predajne dm.

Tento spôsob dodania bude za zníženú hodnotu poštovného na 1,99 eura oproti štandardnému poštovnému 3,99 eura. Rovnako však bude platiť, tak ako pri štandardnom doručení, že pre objednávky nad 39 eur bude poštovné pre zákazníkov registrovaných v e-shope zadarmo.

Osobný odber bude zákazníkom umožnený iba na objednávky, ktoré budú zaplatené vopred bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Zároveň musia spĺňať hmotnostný limit kvôli manipulácii na filiálke, a to maximálne 14 kg. V prípade prekročenia hmotnostného limitu nebude zákazníkovi v procese check-outu poskytnutá možnosť osobného odberu.

Online hodnotenie produktov

Ďalšou službou zavedenou v poslednom období je možnosť online hodnotenia všetkých produktov dm v e-shope. Na webe mojadm je pri každom produkte zverejnený hodnotiaci formulár, obsahujúci všeobecné aj špecifické otázky k produktu, ktoré sa viažu k produktovej kategórii. Zákazník má možnosť hodnotiť výrobok na škále 1 až 5 hviezdičiek, pričom najlepšie hodnotenie je päť hviezdičiek. Hodnotenie nie je podmienené kúpou produktu, vítaná je akákoľvek skúsenosť zákazníka s produktom.

Portál mojadm.sk

Táto služba slúži ako platforma na výmenu skúseností zákazníkov a podpora v procese nákupného rozhodovania. Aktuálne nájdete na stránke každého produktu, ako aj v prehľade produktov detailné zobrazenie hodnotiacich hviezdičiek.

Online zistenie dostupnosti produktu na vybranej filialke

Od polovice minulého roka majú zákazníci možnosť pred samotnou návštevou predajne aj preverenie dostupnosti produktu online z pohodlia domova. Táto služba je aktuálne využívaná približne 900-krát denne.

dm drogerie markt je významná medzinárodná maloobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom drogériového tovaru, parfumérie, výrobkov z oblasti zdravia a wellness. Bola založená v roku 1973 v Nemecku a v Európe má 3 464 filiálok. Na Slovensku spoločnosť otvorila prvú pobočku v roku 1995 a dnes zamestnáva 1 753 pracovníkov v 141 filiálkach. dm drogerie markt prevádzkuje svoje filiálky celkovo v 13 krajinách – v Nemecku, Rakúsku, Maďarsku, Českej republike, Chorvátsku, Slovinsku, Taliansku, Srbsku, Bosne a Hercegovine, Rumunsku, Bulharsku, Macedónsku a na Slovensku. Slogan „Tu som človekom, tu nakupujem“ vypovedá o filozofii spoločnosti, pre ktorú je zákazník na prvom mieste. Spoločnosti dm drogerie markt sa v posledných rokoch podarilo posilniť pozíciu v oblasti zdravia, krásy a wellness a vyprofilovať sa tak medzi najsilnejšie spoločnosti na trhu. Dôkazom toho je rozširujúci sa sortiment v oblasti biopotravín a kontrolovanej prírodnej kozmetiky.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Iveta Haulíková
everyvent, s. r. o.
email: haulikova@everyvent.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.