Petra Vlhová letela do Špindlerovho Mlyna aj s netradičným darčekom

JASNÁ, 6. marca 2019 (tlacovasprava.sk) – Po úspešnom vystúpení a víťazstvách na víkendových pretekoch Európskeho pohára v zjazdovom lyžovaní v Jasnej dnes Petra Vlhová odletela priamo z nášho najväčšieho lyžiarskeho strediska do Špindlerovho Mlyna, dejiska najbližších pretekov Svetového pohára.

Vrtuľník pre majsterku sveta zabezpečilo stredisko Jasná, ktoré je partnerom tímu najúspešnejšej slovenskej lyžiarky.

Vlhová išla do Špindlerovho Mlyna vrtuľníkom z Jasnej. Foto: c Marek Hajkovsky

„Cestovanie je veľmi náročné, takže chcem sa poďakovať Jasnej, že mi to umožnila. Pri cestovaní sa vždy snažíme nájsť tú najlepšiu možnosť, pretože potrebujem čo najviac oddychovať a regenerovať, aby som mohla podávať výkony,“ vysvetlila výhody letu vrtuľníkom Petra Vlhová.

„Sme radi, že to vyšlo a mohli sme Petre zabezpečiť maximálny komfort pri doprave na preteky v Špindlerovom Mlyne. Aj takto sme chceli Petre poďakovať za to, že si našla čas na svoje rodné stredisko. Rovnako sme radi, že sa mohla vytešiť z fanúšikov v Jasnej a fanúšikovia sa spolu s ňou mohli radovať z jej víťazstiev. Popriali sme jej samozrejme aj veľa úspechov na Svetovom pohári,“ uviedol riaditeľ strediska Jasná Matej Hulej, ktorý ešte pred odletom vrtuľníka prekvapil Petru darčekom v podobe modrého vankúša s nápisom NAŠA PEŤA, MAJSTERKA SVETA.

Matej Hulej prekvapil Petru darčekom v podobe modrého vankúša s nápisom NAŠA PEŤA, MAJSTERKA SVETA. Foto: c Marek Hajkovsky

Je to darček na jej dlhé cesty. Peťa trávi väčšinu času mimo domova, takže chceme aby sa aj na týchto cestách cítila príjemne,“ doplnil Hulej. Vrtuľník na prelet medzi strediskami v správe Tatry mountain resorts, a.s. bol pre Petru pripravený aj minulý týždeň, no kvôli nepriaznivému počasiu musela napokon absolvovať cestu zo Špindlerovho Mlyna do Jasnej automobilom.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Marián Galajda
PR manažér
Tatry mountain resorts a.s.
Tatranská Lomnica 41, 059 60, Vysoké Tatry, Slovakia
E-mail: marian.galajda@tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.