Vymeňte handry za priemyselné čistiace utierky Tork, skúška produktov je zadarmo

BRATISLAVA, 18. marca 2019 (tlacovasprava.sk) – Výsledky kontrol vykonávaných zákazníkmi majú kľúčový dopad na každú firmu. Zákazníci behom svojej návštevy u vás očakávajú moderné, čisté a usporiadané pracovné prostredie. Hory špinavých handier, ktoré sa v továrňach a priemyselných prevádzkach často používajú aj dnes, urobia z inak moderného výrobného závodu vybaveného kvalitnými prístrojmi neprofesionálne pôsobiaci podnik.

Jeden z najľahších a najrýchlejších spôsobov, ako zlepšiť výsledky takej kontroly, je používať produkty značky Tork – profesionálne priemyselné čistiace utierky novej generácie,” hovorí Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager zo spoločnosti Tork. „Naše moderné zásobníky umožňujú udržiavať poriadok na pracovisku, čo sa premieta do pozitívneho image firmy. Nielen že vám to pomôže udržať si zákazníkov, ale navyše vďaka tomu získate nových.”


Tork priemyselné čistiace utierky majú oveľa lepšie absorpčné vlastnosti než obyčajná handra, nepúšťajú chĺpky a sú antistatické.

Bežne používané handry z rozstrihaného oblečenia a z rôznych materiálov neprinášajú konštantnú užívateľskú kvalitu. Tork priemyselné čistiace utierky sú určené pre konkrétne úkony. Pri každom, i opakovanom použití sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu. Vďaka tomu sa čistenie stáva rýchlejšie, jednoduchšie a efektívnejšie.

Tork priemyselné čistiace utierky majú oveľa lepšie absorpčné vlastnosti než obyčajná handra, nepúšťajú chĺpky a sú antistatické. Vďaka produktom Tork šetríte čas, námahu a množstvo riedidla, ktoré k čisteniu používate. Okrem toho sa znižuje riziko spojené so skladovaním handier napustených riedidlami.

Investície do produktov Tork znamenajú bezpečnejšie a výkonnejšie pracovisko. Na základe úsporného hospodárenia a konceptu 5S pomáha značka Tork vytvárať pracovné prostredia, ktoré prispievajú k spokojnosti zamestnancov aj zákazníkov a ktoré sú zároveň bezpečné a prívetivé k životnému prostrediu. Používanie čistiacich utierok Tork a pracovné postupy v súlade s princípmi 5S zvyšujú produktivitu práce a prinášajú firmám úspory.

Využite možnosť vyskúšať si prácu s produktmi Tork zadarmo. Po skúšobnej dobe si vyberiete správne pomôcky tak, aby presne odpovedali potrebám vášho pracoviska.

Viac na www.tork.sk

Kontakt pre médiá:
Petra Biache
petra.biache@foxhunter.cz

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.