Šikovná sezónka 2019/20 prichádza: Cena od 229 eur, klub a ďalšie novinky!

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, 19. marca 2019 (tlacovasprava.sk) – Lyžiari sa dočkali! Strediská Tatry mountain resorts, a.s. spúšťajú od pondelka 18.marca predpredaj ŠIKOVNEJ SEZÓNKY 2019/20. Jedinečný sezónny skipas prinesie svojim majiteľom nielen  predplatenú lyžovačku v troch krajinách počas budúcej sezóny, ale aj možnosť zalyžovať si do konca aktuálnej zimy a získať k tomu kopec zliav a zaujímavých bonusov.

„ŠIKOVNÁ SEZÓNKA 2019/20 prináša exkluzívnu ponuku lyžovačky v TOP slovenských strediskách v Jasnej a vo Vysokých Tatrách,  v poľskom stredisku Szczyrk  a dokonca aj v legendárnom Špindlerovom Mlyne v Českej republike. Vytvorili sme zároveň CLUB ŠIKOVNÁ SEZÓNKA, ktorého členom sa stane automaticky každý, kto si ŠIKOVNÚ SEZÓNKU zakúpi. Okrem samotnej lyžovačky ponúkneme jeho členom nové skvelé bonusy naviac oproti minulým rokom, aby si mohli užiť i zahraničné lyžiarske strediská TMR, či využiť častejšie naše doplnkové služby na svahoch,“ uviedol Juraj Chovaňák, marketingový riaditeľ Tatry mountain resorts, a.s.

ŠIKOVNÁ SEZÓNKA 2019/20 ponúkne milovníkom lyžovania tieto benefity CLUBU ŠIKOVNÁ SEZÓNKA:

°sezónny skipas za garantovane najvýhodnejšie ceny v strediskách Jasná, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso,
°lyžovačku v poľskom stredisku Szczyrk a v českom Špindlerovom Mlyne bez doplatku,
°zľavy vo výške 15% v baroch a reštauráciách na svahoch v slovenských strediskách do konca zimnej sezóny 2018/19 a počas celej zimnej sezóny 2019/20,
°zľavy vo výške 15% na tovar v športových obchodoch a požičovniach lyží TATRY MOTION na svahoch v slovenských strediskách, do konca zimnej sezóny 2018/19 a počas celej zimnej sezóny 2019/20,
° 1 malý servis lyží/snowboardov počas zimnej sezóny 2019/2020 grátis (na základe objednávky a kapacitných možností).

V porovnaní s minuloročnou edíciou  ŠIKOVNEJ SEZÓNKY budú výluky jej platnosti v slovenských strediskách (Jasná, Vysoké Tatry) trvať len 7 dní (27. 12. -31. 12. a 4. -5. 1.).

Počas výluk si majitelia ŠIKOVNEJ SEZÓNKY môžu zakúpiť 1-dňový skipas za zvýhodnenú cenu 19.-eur.  Spolu s možnosťou zbierania bonusových bodov na ďalšie zľavy a žiadnym čakaním v radoch pri pokladniach je tak ŠIKOVNÁ SEZÓNKA skvelou príležitosťou, ako si už teraz výhodne zabezpečiť nielen prichádzajúcu jarnú lyžovačku, ale aj budúcu zimnú sezónu na lyžiach.  

V prvej fáze predpredaja od 18. marca do 30. apríla je možné zakúpiť si ŠIKOVNÚ SEZÓNKU za najšikovnejšiu cenu 229.-eur. Táto cena platí iba pri úhrade plnej ceny v predpredaji do 30. apríla.

ŠIKOVNÚ SEZÓNKU je možné zaobstarať si aj zaplatením Šikovného predplatného v hodnote 69.-eur, pričom Šikovný doplatok vo výške 190.-eur je potrebné uhradiť v septembri.

Detailné informácie o ŠIKOVNEJ SEZÓNKE nájde verejnosť na webových stránkach stredísk Vysoké Tatry http://www.vt.sk a Jasná http://www.jasna.sk. ŠIKOVNÁ SEZÓNKA je od 18.03.2019 do 30.04.2019 k dispozícii výlučne online na http://www.gopass.sk.

Mgr. Marián Galajda
PR manažér
Tatry mountain resorts a.s.
Tatranská Lomnica 41, 059 60, Vysoké Tatry, Slovakia
E-mail: marian.galajda@tmr.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.