Na Slovensku sa otvára prvá predajňa amerického návrhára Steva Maddena

BRATISLAVA, 20. marca 2019 (tlacovasprava.sk) – Milovníci originálnych topánok sa majú na čo tešiť. Steve Madden, v súčasnosti najúspešnejší americký návrhár obuvi, otvára v stredu 20. marca 2019 svoju prvú predajňu na Slovensku.

Prinesie tak svetový štýl inšpirovaný nestarnúcim rock and rollom a newyorskými ulicami, ktorému neodolali ani svetové hviezdy ako Taylor Swift, Natalie Portman, Selena Gomez, Kylie Jenner či jedna z najznámejších módnych blogeriek Chiara Ferragni.


Steve Madden, v súčasnosti najúspešnejší americký návrhár obuvi, otvára v stredu 20. marca 2019 svoju prvú predajňu na Slovensku.

„Sme veľmi radi, že značka STEVE MADDEN prichádza na Slovensko. Jeho ikonické topánky poznajú ženy po celom svete. Vyznačujú sa jedinečným dizajnom, originálnymi vzormi a vysokou kvalitou. Svojimi dizajnmi umožňuje ženám vyjadriť svoju vlastnú individualitu skrz ich unikátny štýl a pritom zachytáva všetky najnovšie trendy. Otvorenie predajne v bratislavskom nákupnom centre Aupark je tak pre mnohé Slovenky splneným snom,“ povedala Monika Reháková, Steve Madden Slovakia.

Prvá predajňa STEVE MADDEN na Slovensku ponúkne široký sortiment obuvi a módnych doplnkov pre ženy i mužov. Nebude chýbať ani aktuálna kolekcia Jar/Leto 2019, v ktorej prevládajú žiarivé farby a originálne vzory.

Fotogaléria:

„Pri tvorbe ho inšpirujú ľudia z celého sveta, v čom ich vidí chodiť po uliciach New Yorku, Londýna a ďalších miest. Dnes je totiž móda ovplyvňovaná individuálnym štýlom. Či už si vyberiete lodičky, sandále, tenisky, topánky alebo iné doplnky, jednoznačne zažiarite a stanete sa súčasťou výnimočného sveta Steva Maddena,“ dodáva na záver Emi Škultétyová, Steve Madden Slovakia.

Predajňa STEVE MADDEN Slovakia je otvorená každý deň od 10:00 do 21:00 a nachádza sa na prízemí Auparku Bratislava.

STEVE MADDEN je americká značka obuvi, kabeliek a ďalších módnych doplnkov, ktorá vznikla v roku 1990 v Queense v New Yorku so skromnou investíciou 1 100 USD. Za krátku dobu spôsobil vďaka svojim skúsenostiam s unikátnym a kreatívnym dizajnom doslova revolúciu v obuvníckom priemysle. Steve Madden sa tak stal najúspešnejším americkým návrhárom topánok a jeho značka v súčasnosti patrí medzi top svetové značky obuvi na svete.

STEVE MADDEN, jednotka na americkom trhu, spája skúsenosti s jedinečnými a kreatívnymi dizajnmi inšpirovanými rock and rollom a newyorskými ulicami, keďže aj samotná továreň sídli v srdci New Yorku, v Queense. Víziou značky je poskytnúť zákazníkom vyjadrenie vlastnej individuality a inšpirovať ich odvážnymi trendmi vo svete módy.

STEVE MADDEN je viac ako životný štýl. Je to vyjadrenie vlastnej výnimočnosti.
Značka sa predáva sa v osemdesiatich krajinách sveta a patrí medzi deväť najúspešnejších spoločností na svete v predaji obuvi.

Mgr. Simona Dodrvová
Junior PR manažér
dodrvova@mediacentral.sk,
MEDIA CENTRAL, s.r.o.,
Grösslingova 45, 811 09 Bratislava

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.