Menej je viac – nový systém bezdutinkového toaletného papiera Tork Mid-size

PRAHA, 12. júna 2019 (tlacovasprava.sk) – Rastúce očakávania a prísnejšie právne predpisy v EU kladú na všetky strany vyššie požiadavky na dosiahnutie udržateľnosti. To znamená zníženie negatívnych dopadov na životné prostredie, zníženie množstva odpadu a emisií uhlíka.

Spoločnosť Essity, ktorá je výrobcom značky Tork, je uznávaným lídrom v oblasti udržateľnosti. Neustále usiluje o to, aby z menej vyrobila viac, aby sa znížila uhlíková stopa a snaží sa umožniť to isté svojim zákazníkom. Tork neustále pomáha klientom investíciami do inovatívnych riešení, ktoré podporujú obchodné ciele, zlepšujú pracovný komfort a znižujú negatívne dopady na životné prostredie.

Preto spoločnosť Tork vyvinula systém bezdutinkového toaletného papiera Tork Mid-size, ktorý znižuje uhlíkovú stopu v porovnaní s bežným toaletným papierom o 11 %i.

Tork Mid-size bezdutinkový toaletný papier eliminuje zbytočné komponenty, čo znamená nulový obalový materiál, žiadna dutinka – iba 100% toaletný papier.

Tork Mid-size bezdutinkový toaletný papier eliminuje zbytočné komponenty, čo znamená nulový obalový materiál, žiadna dutinka – iba 100% toaletný papier. Facility manažéri môžu znížiť odpad, znížiť uhlíkovú stopu a zvýšiť efektivitu pracovníkov upratovacích čiat, ktorí tak budú môcť lepšie organizovať svoj pracovný plán.
Čo facility manažéri dosiahnu vďaka bezdutinkovým rolkám:

O 88 % menej odpadu z toaletného papiera*
O viac ako 1000 kg menej odpadu ročne*
O 3000 vriec na odpadky menej ročne*

„Máme úprimnú radosť z týchto výsledkov. Navyše ukazujú, že zameranie spoločnosti Tork na neustále inovácie sa vypláca. Získajú tým nielen zákazníci, ale aj životné prostredie,“ vraví Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager v spoločnosti Tork.

Tork Mid-size bezdutinkový toaletný papier je inovatívny spôsob, ako znížiť množstvo odpadu z toaliet. Menej odpadu znamená viac času aj peňazí. Tento systém toaletného papiera zaisťuje nie len dlhšiu spotrebu papiera a menej odpadu, ale taktiež prispieva k spokojnosti hostí.

Zásobník toaletného papiera Tork Mid-Size zaberá na stene málo miesta a sú v ňom umiestnené dve rolky toaletného papiera. Tým je zaistená vysoká efektivita: toaletný papier majú hostia vždy k dispozícii a zásobník pojme až deväťkrát viac papiera, ako dva bežné toaletné papiere. Dávkovač je možné kedykoľvek ľahko doplniť, čo zaisťuje flexibilnú a efektívnu údržbu.

V reštauráciách, na univerzitách alebo vo veľkých kancelárskych budovách pomáha Tork personálu sústrediť sa na to, na čom skutočne záleží – na hostí. Zbavte sa konvencií a vyskúšajte nový systém bezdutinkového toaletného papiera Tork Mid-size.

Ďalšie informácie poskytne:
Petra Biache
Tork PR & Communication
petra.biache@foxhunter.cz

Tork®
Značka Tork ponúka produkty a služby profesionálnej hygieny zákazníkom po celom svete, od reštaurácií a zdravotníckych zariadení po kancelárie, školy a priemysel. Medzi naše výrobky patria dávkovače, papierové uteráky, toaletný papier, mydlo, servítky, papierové utierky, ale tiež softwarové riešenia pre upratovanie na základe analýzy a vyhodnotenia dát. Tork sa stal lídrom na trhu vďaka svojim odborným znalostiam v oblasti hygieny, funkčnému designu a udržateľnosti. Tork je globálna značka spoločnosti Essity a je oddaným partnerom zákazníkov vo viac ako 110 krajinách. Čerstvé správy a inovácie spoločnosti Tork nájdete vždy na http://www.tork.cz.

O spoločnosti Essity
Essity je globálnym lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Zameriava sa na zlepšovanie každodenného života prostredníctvom svojich produktov a riešení. Názov Essity vychádza z anglických slov „essentials“ a „necessities“ (základné potreby). Náš obchodný model je postavený na trvalej udržateľnosti a vytvára hodnoty pre ľudí i pre prírodu. Essity obchoduje približne v 150 krajinách sveta pod značkami globálnych lídrov TENA a Tork, ale aj ďalšími silnými značkami ako sú JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Essity zamestnáva približne 47 tis. ľudí. Čisté predaje sa v roku 2018 vyšplhali na cca 118,5 mld. SEK (11,6 mld. EUR). Ústredie spoločnosti Essity sa nachádza vo švédskom Stockholme. Spoločnosť je kótovaná na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na http://www.essity.com.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.