Markíza predstavuje novú kolekciu seriálu Oteckovia pre školákov

BRATISLAVA, 19. augusta 2019 (tlacovasprava.sk) – Markíza shop rozširuje svoju ponuku o originálne školské potreby s podobizňami obľúbených detských hercov z najsledovanejšieho rodinného seriálu.

V septembri sa nezačína len školský rok, ale aj nové časti najsledovanejšieho rodinného seriálu Oteckovia. Televízia Markíza preto pri tejto príležitosti pripravila prekvapenie pre všetkých školopovinných fanúšikov seriálového megahitu. Do ponuky svojho e-shopu zaradila originálne školské potreby s oteckovským motívom.

Ponuka Markízy s merchandisom seriálu Oteckovia a jeho hlavnými detskými predstaviteľmi.

“Naši skvelí a talentovaní detskí a tínedžerskí herci zo seriálu Oteckovia si získavajú čoraz väčšiu divácku obľubu. Pripravili sme preto do nášho Markíza shopu úplne novú kolekciu užitočných produktov s ich tvárami v pestrofarebnom komiksovom prevedení. Veríme, že prípravy na návrat do školských lavíc budú s nimi ešte radostnejšie,” povedal Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu skupiny Markíza.

Ponuka Markízy s merchandisom seriálu Oteckovia

Exkluzívnu možnosť zakúpiť si nové oteckovské školské potreby mali návštevníci sobotného Dňa otvorených dverí televízie Markíza, aktuálne sú už dostupné všetkým záujemcom na internetovej stránke. V ponuke sú kvalitné tričká, štýlové mikiny, ekologický obedár, praktická fľaša, peračník, set pasteliek, pravítko, či užitočný vak.

Návštevníci Markíza shopu si môžu zakúpiť aj množstvo ďalších atraktívnych produktov a darčekových predmetov s motívmi obľúbených programov TV Markíza ako Susedia, Horná Dolná, či Teleráno.

Lukáš Kočišek
PR manažér / PR Manager
MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bratislavská 1/A, 843 56 Bratislava
Kocisek.Lukas@markiza.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.