Za príspevok na film Moje povstanie bude vaše meno v titulkoch

BRATISLAVA, 21. augusta 2019 (tlacovasprava.sk) – Po zverejnení prvých ukážok z filmu Moje povstanie 2 prichádzajú autori s novinkou. Každý, kto prispeje na dokončenie filmu vo verejnej zbierke akoukoľvek sumou, bude mať svoje meno v titulkoch traileru k filmu, ktorý bude zároveň klipom k pripravovanému soundtracku v podaní Kataríny Knechtovej.

„Po tom, čo sme sa pre zamietavé stanovisko Audiovizuálneho fondu SR o príspevok ocitli v neočakávanej situácii, snažíme sa zabezpečiť financovanie filmu alternatívnymi spôsobmi. Všetci hlavní herci hrajú v projekte zadarmo a spustili sme aj verejnú zbierku na transparentnom účte. Potešil nás veľký záujem a podpora verejnosti. Je to pre nás obrovská vzpruha,“ povedal producent a spoluautor námetu Martin Marko z agentúry MW Promotion.

Katarína Knechtová v príbehu Žena na motorke. Foto: Peter Chvostek

Zbierka v pondelok dosiahla prvý míľnik, keď prekonala sumu 10 000 eur (link na zbierku). Tvorcovia však avizovali, že potrebujú celkovo 40 000 eur na dokončenie diela vo vysokej a profesionálnej kvalite.

Aby zvýšili motiváciu fanúšikov a priaznivcov tohto projektu a myšlienky na uchovanie odkazov SNP, pridávajú producenti ďalšiu motiváciu. Každý, kto na zbierku prispeje ľubovoľnou sumou, bude uvedený v záverečných titulkoch traileru k filmu. Ten bude zároveň videoklipom k soundtracku Sloboda je pierko.

Soundtrack naspievala ho Katarína Knechtová, ktorá si zahrá aj v filme, hudbu zložil Matúš Široký a autorom textu je Stanislav Štepka.

Premiéru Moje povstanie 2 odvysiela Jednotka 29. augusta 2019 popoludní, prvú reprízu 1. septembra večer.

Za príspevok 40 eur a viac získa podporovateľ navyše aj tričko s motívom filmu Moje povstanie.

Zvedavci si už mohli pozrieť prvé ukážky z filmu v zverejnenom traileri na stránke Moje povstanie na Facebooku a tiež Instagrame. Premiéra poviedkového filmu Moje povstanie 2 režiséra Juraja Štepku a scenáristu Petra Rajčáka bude na Jednotke 29. augusta 2019 o 13:15, repríza 1. septembra o 20:30.

V hlavných úlohách sa predstavia speváci Katarína Knechtová, Mária Čírová, Michal Straka Ego, Pil C, známi herci Zuzana Kronerová, Stanislav Štepka, Ján Koleník, Ján Jackuliak, ale aj moderátor Matej Cifra Sajfa či youtuber Daniel Štrauch Gogo.

Viac info o filme, nakrúcaní a zbierke aj tu: www.mojepovstanie.sk

Fotoaléria z nakrúcania:

Foto: Peter Chvostek

Kontakt pre médiá:
Iveta Puchovanová
MW Promotion
mobil: 00421 904 707 014
puchovanova@mwpromotion.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.