Petra Vlhová predstavila nového sponzora a nakrútila preň aj emotívny spot

BRATISLAVA, 4. októbra 2019 (tlacovasprava.sk) – Svetové výkony si zaslúžia svetové chute! Aj tak to vyzerá, keď sa spoja úspešní Slováci. Na jednej strane naša jednotka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová a na tej druhej úspešná slovenská značka, vytvorili víťazný tím a verejnosti predstavujú prvú spoločnú chuťovku.

Ochutnajte Petrinu svetovú bagetu, ktorá nielenže chutí ako od mamičky, ale navyše aj pomáha. Viete ako chutí Petrino detstvo?

Ako lahodná kombinácia chrumkavej bagety, natretej maslom z Liptova, kde hlavnú úlohu zohráva paštéta z pečeného mäsa, doplnená o údený syr, krúžky čerstvej uhorky, červenej cibule a listy listového šalátu. Presne tieto ingrediencie obsahuje Petrina svetová bageta, novinka z dielne značky Pierre Baguette, ktorú po konzultácii s Petrinou mamou navrhol uznávaný šéfkuchár Marek Ort.

„Keď som sa pýtal Petrinej mamy na to, čo jej dcére v detstve chutilo, jednoznačne odpovedala – mäso,“ hovorí šéfkuchár. Zloženie bagety a jednotlivých ingrediencií následne dolaďoval so samotnou Petrou.

Bolo príjemné si zaspomínať na tie časy, kedy mi mamina na cestu na tréningy pripravila svoju výbornú bagetku. Každý športovec, ktorý je často na cestách vie, že aj takéto drobnosti sú počas náročných tréningov a súťaží presne to, čo hreje pri srdci. Pripomína nám to totiž domov a starostlivosť našich mamičiek,“ spomína Petra.

Úloha Petrinej svetovej bagety sa však neobmedzí len na to, aby zasýtila hladný žalúdok. Značka Pierre Baguette, ako hrdý sponzor Petry Vlhovej, odovzdá z každej predanej Petrinej svetovej bagety časť zo zisku Nadácii televízie Markíza, ktorá z týchto peňazí podporí jeden zo svojich detských projektov.

„Páči sa mi tento charitatívny rozmer a rovnako aj postoj môjho partnera Pierre Baguette. Nejde totiž iba o to mať sponzora, ale sledovať spoločne aj druhý rozmer a tým je pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú. Aj o tom je partnerstvo,“ myslí si Petra Vlhová a zároveň verí, že aj takto vie byť vzorom a inšpirovať svojich fanúšikov, z ktorých značná časť sú práve deti a mladí ľudia.

A aj v tomto sú so svojim partnerom zajedno. „Sme Slováci a sme svetoví v tom, čo robíme. Rovnako ako Petra, tak aj my v Pierre Baguette, fandíme nielen zjazdovému lyžovaniu, ale aj projektom, ktoré pomáhajú tam, kde je to potrebné. Aj preto sa tešíme, že tvoríme tím práve s touto svetovou športovkyňou, ktorá je ambasádorskou našej značky,“ dodáva Andrej Gerstner, Marketing & Trade Marketing Manager Pierre Baguette.

Petrina svetová bageta je spoločnou prvotinou, ktorú budú môcť zákazníci ochutnať už v októbri tohto roka. Vtedy bude oficiálne uvedená na slovenský trh a distribuovaná na viac ako 2 000 predajných miest. „Ďalšie spoločné produktové novinky budú pribúdať postupne,“ uzatvára Andrej Gerstner.

O Pierre Baguette

Sme slovenský výrobca kvalitných a lahodných balených bagiet, sendvičov, panini a wrapov a svoj príbeh úspešnej značky píšeme už 23 rokov. Veríme, že bez kvalitných surovín sa nedá pripraviť kvalitné jedlo. A rovnako ani bez dobrých nápadov a odvahy sa nedajú objavovať nové svety a nové chute. Bez lásky sa zase nedá žiť – láska prechádza cez žalúdok. Ľudia sú najdôležitejší. Keď ľudia dávajú do toho svoje srdce, je to iný zážitok. Pierre je zodpovedný. K sebe, k ľuďom, k spoločnosti a k životnému prostrediu. Iba tak má to, čo robíme, zmysel. Pierre je originálny a ide si svojou cestou. Pierre sa nebojí byť priekopníkom v nových smeroch. Keď máš víziu a robíš to srdcom, dosiahneš svoj cieľ. Zvedavosť a odvaha nás poháňajú vpred. Pierre je hrdý na svoj slovenský pôvod. A francúzsky šarm. Pierre má jednoducho štýl. Pierre Baguette je dobré jedlo. Teraz.

Andrej Gerstner
Marketing & Trade Marketing Manager
Fekollini s.r.o.
Veľkoúľanská cesta 208, 925 21 Sládkovičovo
E: gerstner@pierrebaguette.eu

Sme slovenský výrobca kvalitných a lahodných balených bagiet, sendvičov, panini a wrapov a svoj príbeh úspešnej značky píšeme s vášňou už 23 rokov. Pekár, kuchár alebo obchodný zástupca, každý u nás hrá dôležitú rolu. Od rána to u nás rozvoniava čerstvým pečivom z vlastnej pekárne. Denne upečieme viac ako 200 000 produktov a mesačne pri tom spotrebujeme viac ako 200 ton múky. Do svojich produktov vyberáme len tie najkvalitnejšie suroviny od renomovaných výrobcov. Neustále vymýšľame nové produkty, prinášame skvelé chute zo sveta. Pripravili sme už vyše 300 originálnych receptúr. Za maximálnu kvalitu ručí oceňovaný šéfkuchár a náš dobrý kamarát Marek Ort, ktorý už roky dáva Pierre Baguette nielen kulinárske know-how, ale aj kus svojho srdca. Čerstvé produkty rozvážame každé ráno do viac ako 2 000 prevádzok a ročne tak najazdíme takmer 3 000 000 km. Naše dobré jedlo nájdete po celom Slovensku, ale aj v rakúskej a českej Bille a tiež v Poľsku a Slovinsku.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.