Slováci predstavili lietajúci prototyp Aircar na najväčšom čínskom veľtrhu

ŠANGHAJ, 5. novembra 2019 (tlacovasprava.sk) – Vynálezca lietajúceho auta profesor Štefan Klein predstavil najnovšiu verziu svojho lietajúceho auta na najväčšom čínskom veľtrhu, ktorý otvoril na slávnostnom bankete v Shanghai Čínsky prezident Si Ťin-pching s manželkou.

Vynálezca lietajúceho auta profesor Štefan Klein predstavil najnovšiu verziu svojho lietajúceho auta na najväčšom Čínskom veľtrhu.

Vývoj novej generácie lietajúceho auta trval dva roky a jeho prvý let sa uskutočnil na letisku v Nitre minulý mesiac. Vývoj lietajúceho auta bol financovaný spoluzakladateľom spoločnosti Antonom Zajacom a bol realizovaný tímom šiestich odborníkov.

Slovensky exponát vzbudzuje veľkú pozornosť čínskych médií, návštevníkov veľtrhu a investorov. Expozícia slovenského vynálezu sa uskutočnila na základe pozvania čínskej strany a bola ňou aj v plnej miere financovaná.

Nova generácia lietajúceho auta je založená na patentovaných výsledkoch vývoja posledných dvoch rokov. Predstavuje významný krok ku certifikovanej a komerčnej verzii produktu. Vážime si intenzívny záujem čínskej strany o špičkovú slovenskú technológiu,” povedal profesor Klein na veľtrhu v Číne.

Kontakt pre médiá:
press@klein-vision.com

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.