Ponožky odhalili, či Slováci kupujú darčeky na poslednú chvíľu

BRATISLAVA, 18. decembra 2019 (tlacovasprava.sk) – Vianoce patria k najobľúbenejším sviatkom v roku a predsa si prípravy na ne nechávame až na poslednú chvíľu. Darčeky nakupujeme aj týždeň pred Vianocami, niektorí si dokonca túto adrenalínovú aktivitu odkladajú až k štedrovečernému stolu – veď nie je nič jednoduchšie než nakúpiť vianočné darčeky cez internet.

Nákupy cez internet nám toho určite síce veľa uľahčia, no s dopravou to až také jednoduché nie je. „U nás garantujeme doručenie do Vianoc v tom prípade, ak zákazník odošle objednávku do 19. decembra do 14:00. Obrovskú výhodu majú tí, ktorí si vedia vyzdvihnúť tovar aj na našom showroome v Bratislave, kedy sa po svoju objednávku môžu zastaviť ešte aj pár hodín pred Štedrým dňom, a teda až do 23.12. do 13:00“ vysvetľuje Daniela Kianicová, PR manager TOPANKOVO.sk

„To, že Slováci nakupujú darčeky na poslednú chvíľu ukazuje aj fakt, že predaj nákupných poukážok, ktoré majú kupujúci dostupné prakticky ihneď, pár dni pred Vianocami každý rok rapídne vzrastie. Najväčší dopyt zaznamenávame 3-4 dni pred Vianocami, kedy je rast predaja až 800 %.“ dodáva Daniela Kianicová.

V decembri evidujú až 10 násobný nárast predaja ponožiek.

To ale neznamená, že by sme si tento rok pod stromčekom našli len darčekové poukážky. Ako každý rok, aj tento sa k najobľúbenejším darčekom zaradili aj ponožky.

„Vôbec nás neprekvapuje, že zákazníci v predvianočnom období siahajú práve po tomto produkte. Aktuálne je veľký dopyt po veselých ponožkách s obrázkami, no celkovo tento mesiac evidujeme až 10-násobný nárast predaja ponožiek. Aby sme to našim zákazníkom čo najviac uľahčili, aj tento rok sme pre nich pripravili sprievodcu vianočnými darčekmi, v ktorom si vyberie naozaj každý“ uzatvára Kianicová.

TOPANKOVO.sk

Myšlienka založiť topankovo.sk vznikla v roku 2009. Odvtedy tento e-shop takmer každý deň prináša najnovšie trendy zo sveta módy a najnovších trendov. Široká ponuka dáva priestor na výber spomedzi rôznych štýlov, ktoré môžu byť základom unikátnosti každej ženy. Nájdete tu viac ako 4000 produktov a vyberať si nemusíte iba spomedzi topánok, ale aj oblečenia, kabeliek a doplnkov.

Kontakt pre médiá:
DANIELA KIANICOVÁ
PR manager
daniela.kianicova@saxana.sk
United Fashion Group s.r.o.
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.