Starbucks otvoril prvú kaviareň v Nitre

NITRA, 8. augusta 2020 (tlacovasprava.sk) – Starbucks rozširuje počet svojich kaviarní na Slovensku na osem. V piatok, 7. augusta, otvoril prvú kaviareň v Nitre, ktorá sa tak stala tretím mestom v rámci Slovenska, v ktorom môžete navštíviť obľúbenú sieť kaviarní.

Prevádzka s rozlohou 104 m2 ponúka 35 miest na sedenie a nachádza sa na prízemí v obchodnom centre Mlyny Nitra. Prevádzkovateľom kaviarní Starbucks na Slovensku je spoločnosť AmRest Coffee.

Prevádzkovateľom kaviarní Starbucks na Slovensku je spoločnosť AmRest Coffee.

Príchod do nového regiónu je pre nás vždy veľkým krokom. Tešíme sa, že budeme môcť sprostredkovať jedinečný kávový zážitok Starbucks aj zákazníkom v Nitre, ktorí na otvorenie našej kaviarne netrpezlivo čakali,“ hovorí Lukáš Porazil, regionálny prevádzkový riaditeľ Starbucks pre Slovensko a Českú republiku.

Kaviarni v dominujú veľké presklené plochy, ktoré jej dodávajú vzdušnosť a dostatok denného svetla. Zároveň však oddeľujú zákazníkov od okolitého ruchu. Okrem sedenia v interiéri kaviarne je k dispozícii aj terasa v pasáži obchodného centra.

Prevádzka s rozlohou 104 m2 ponúka 35 miest na sedenie a nachádza sa na prízemí v obchodnom centre Mlyny Nitra.

Celkovo je priestor ladený do svetlých, prírodných tónov s antracitovým akcentom. V starostlivo premyslenom koncepte tak prevažuje svetlé drevo a motívy kávovníka, ktoré sú pre štýl kaviarní Starbucks typické.

Okrem širokej ponuky nápojov, sendvičov a dezertov si zákazníci v novej kaviarni môžu vychutnať aj sezónne menu či čerstvé sendviče a zákusky. V ponuke je taktiež zrnková káva, obľúbené kávové kapsuly, hrnčeky, tumblery či príslušenstvo na prípravu kávy v pohodlí domova. V kaviarni sú pre zákazníkov v rámci miest na sedenie štandardne dostupné aj elektrické zásuvky a Wi-Fi pripojenie zdarma.

O Starbucks

História Starbucks Coffee Company sa začala písať roku 1971 v Seattli. V súčasnosti je spoločnosť – so svojimi kaviarňami na celom svete – lídrom v oblasti získavania, predaja a praženia kávy. Svojim zákazníkom ponúka s každou šálkou jedinečnú atmosféru a zážitok, ktoré vychádzajú z našich hodnôt a záväzkov. Ak chcete zažiť atmosféru Starbucks, navštívte naše kaviarne, webové stránky http://www.starbucks.com a http://www.starbuckscoffee.cz a sociálnu sieť Facebook.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Filip Púchovský | For PR / filip.puchovsky@forpr.sk / +421 903 536 283

O AmRest
AmRest Holdings SE je jedným z vedúcich verejne obchodovaný prevádzkovateľ reštaurácií v Európe. Portfólio skupiny pozostáva zo štyroch franšízových značiek (KFC, Pizza Hut, Starbucks, Burger King) a piatich vlastných značiek (La Tagliatella, Blue Frog, Kabb, Bacoa, Sushi Shop). V súčasností Amrest manažuje sieť 2100 reštaurácií v segmente Quick Service Restaurants a Casual Dining Restaurants v 26 krajinách: Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Chorvátsko, Slovinsko, Rakúsko, Rusko, Španielsko, Portugalsko, Francúzsko, Nemecko, Arménsko, Azerbajdžan, Čína, Belgicko, Irán, Taliansko, Luxembursko, Saudská Arábia, Švajčiarsko, Spojené arabské emiráty, Veľká Británia.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.