Pôdohospodárska platobná agentúra spúšťa vlastný odborný podcast

BRATISLAVA, 4. februára 2022 (tlacovasprava.sk) – Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) spúšťa podcast PPA PODCAST. Reflektuje tak na nové formy a informačné kanály, ktoré dokážu efektívne osloviť poľnohospodárov, lesníkov, vinohradníkov, včelárov, mestá a obce a tiež širokú verejnosť, ktorú zaujíma téma poľnohospodárstva.

Podcast prináša aktuálne informácie o činnosti PPA priamo z prvej ruky a agentúra ho bude využívať ako nástroj kontinuálnej a plnohodnotnej komunikácie s verejnosťou. Využívanie nových foriem komunikácie je zároveň ďalším krokom k transparentnosti pri plnení úloh, ktoré PPA vykonáva.

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) spúšťa podcast PPA PODCAST.

Tiež ide o využitie komunikačného prostriedku, ktorý je blízky mladej generácii a teda aj mladým poľnohospodárom či farmárom. PPA verí, že sa z neho dozvedia vždy všetky potrebné informácie k svojmu podnikaniu v agro rezorte.

Všetky časti podcastov budú postupne pribúdať na SPOTIFY, DEEZER, APPLE PODCAST, AMAZON MUSIC, GOOGLE PODCAST, OVERCASTS, POCKET CASTS, CASTOS, PODMAZ.

Prvý podcast je k dispozícii na https://ppapodcast.castos.com/episodes/ppa-podcast-s01e01. Poľnohospodári sa v prvej pilotnej časti dozvedia, aké činnosti vykonáva PPA, ako im pomáha pri ich podnikaní a tiež aktuálne informácie o vyhlásených výzvach, ich nastavení a možnostiach využitia. Zverejnený bude aj na webovej stránke PPA http://www.apa.sk, FB a Instagram.

Kontakt pre médiá:

Pôdohospodárska platobná agentúra
Hraničná 12, 815 26 Bratislava
media@apa.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.