Na obrazovky sa vracajú Boris & Brambor, prvým hosťom je hokejista z bronzového tímu

BRATISLAVA, 10. marca 2022 (tlacovasprava.sk) – Už v piatok 11. marca po 22.00 h sa na obrazovky RTVS vracia talkšou Borisa Valábika a Mariána Gáboríka Boris & Brambor. Obľúbená relácia prinesie opäť zaujímavých hostí, ktorých dvaja moderátori podrobia nečakaným otázkam na telo zo zákulisia sveta športu či šoubiznisu.

Úspešná relácia bývalého skvelého strelca NHL Mariána Gáboríka a hokejového analytika RTVS a bývalého profesionálneho obrancu, Borisa Valábika, si získala obľubu spočiatku u mnohých poslucháčov ako podcast a neskôr aj divákov na obrazovkách RTVS. Už 11. marca sa Boris & Brambor vracia.

Diváci RTVS si budú môcť pozrieť premiéru každý piatok po 22.00 h na :ŠPORTe a reprízu hneď v sobotu po 22.00 h na Jednotke.

Diváci RTVS si budú môcť pozrieť premiéru každý piatok po 22.00 h na :ŠPORTe a reprízu hneď v sobotu po 22.00 h na Jednotke.

Prvým hosťom druhej série relácie bude Pavol Regenda, bronzový olympionik, iba 22-ročný hokejista z Michaloviec. „Tešíme sa, že prvá zo 16 pripravovaných epizód prinesie práve tohto hosťa. To, že bývalí skvelí hokejisti budú hostiť aktuálneho bronzového olympionika, sľubuje skvelé rozhovory a na-jmä živé emócie,” povedal Pavol Gašpar, dramaturg relácie a dodal: „V ďalších epizódach budú hosťami napríklad Janka Kovalčíková, Oto Haščák, Veronika Zuzulová, Juraj Kemka, Katka Knechtová, Ladislav Nagy a ďalší.”

Prvým hosťom druhej série relácie bude Pavol Regenda, bronzový olympionik, iba 22-ročný hokejista z Michaloviec.

Nakrúcanie prebieha stále za sprísnených protipandemických opatrení. Tieto komplikácie však nebudú mať žiadny vplyv na výkony moderátorov, ktorí sú už o niečo skúsenejší aj pred kamerami. „Nie je tajomstvom, že pre nás s Mariánom neexistujú zakázané témy a keď niečo vyplynie z rozhovoru, tak sa na to jednoducho spýtame,” povedal Boris Valábik, ktorý iba zopakoval to, na čo sú už diváci talkšou zvyknutí.

Už v piatok 11. marca po 22.00 h sa na obrazovky RTVS vracia talkšou Borisa Valábika a Mariána Gáboríka Boris & Brambor.

Nové epizódy môžu diváci sledovať vždy po 22.00 h premiérovo každý piatok na :ŠPORTe a v repríze každú sobotu večer na Jednotke.

KONTAKT PRE MÉDIÁ:
Andrea Pivarčiová, hovorkyňa RTVS
Filip Púchovský, PR manažér
e-mail: press@rtvs.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.