Z Bratislavy sa v apríli a máji poletí do Dubaja dvakrát týždenne za ceny od 172 eur

BRATISLAVA, 5. apríla 2022 (tlacovasprava.sk) – Pravidelné letecké spojenie medzi bratislavským Letiskom M. R. ŠtefánikaDubajom v Spojených arabských emirátoch budú môcť cestujúci využiť od polovice apríla už dvakrát týždenne.

Letecká spoločnosť Smartwings pridáva okrem nedeľných letov aj lety v stredy, čím umožňuje cestujúcim stráviť v Dubaji nie len týždennú dovolenku, ale aj kratší predĺžený víkend.

Letisko M. R. Štefánika Bratislava

Od 13. apríla do 1. júna tak stúpne frekvencia letov medzi Bratislavou a Dubajom z pôvodnej jednej týždennej frekvencie na dva lety týždenne.

V nedele a v stredy sa od apríla do 8. mája lieta na medzinárodné letisko v Dubaji (Dubai International – DXB), od 11. mája do 1. júna budú pristávať lietadlá na dubajskom medzinárodnom letisku Al Maktoum (Dubai World Central – DWC), aj odlietať z neho.

Letenky na pravidelnú leteckú linku z Bratislavy do Dubaja a späť si môžu cestujúci zakúpiť priamo na webe českého leteckého dopravcu za ceny od 172 €, alebo cez cestovné kancelárie.

Letecká spoločnosť Smartwings pridáva okrem nedeľných letov Bratislava – Dubaj aj lety v stredy, čím umožňuje cestujúcim stráviť v Dubaji nie len týždennú dovolenku, ale aj kratší predĺžený víkend.

Kontakt pre médiá:
Mgr. Veronika Demovičová, PhD.
hovorkyňa
e-mail: press@bts.aero, veronika.demovicova@bts.aero

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.