Zverejniť správu

PREMIUM: Nová služba portálu tlacovasprava.sk so zdieľaním na FB

Promo_PremiumSte výrobca nového produktu, poskytovateľ žiadanej služby, uviedli ste vo vašej firme do praxe inovatívne riešenie?

Organizujete podujatie a chcete naň pozvať verejnosť, hľadáte investorov alebo nastali vo vašej spoločnosti personálne či organizačné zmeny, o ktorých by mali vaši zákazníci vedieť?

Dajte ľuďom o sebe vedieť bez toho, aby ste platili desaťtisíce eur za drahú reklamu v tlači, na bilbordoch alebo televízii! Pridanie základného článku je na tejto stránke ZADARMO.

V dobe internetu a vyhľadávacích nástrojov si Vás ľudia nájdu aj bez toho!

Denne nám však chodí okolo 50 až 100 tlačových správ (napríklad tu: Pozrite si 10+1 najčítanejších tlačových správ zverejnených v roku 2013), z ktorých redakčný kolektív vyberá tie najzaujímavejšie pre návštevnosť stránky.

Ak chcete mať 100 percentnú istotu zverejnenia vašej tlačovej správy či stanoviska, využite službu PREMIUM, ktorá vám umožňuje pridať až 20 príloh a takisto zverejniť link priamo na vami zvolené stránky (ukážka využitia služby tu alebo tu).

Novinkou je u nás zdieľanie na Facebooku formou sponzorovaných a presne cielených odkazov zo stránky Presscentrum (tu), pri ktorých si účtujeme okrem samotnej ceny zdieľania určenej poskytovateľom (FB) už len manipulačný poplatok 1 euro!

Ako to funguje? Pošlite nám jednoduchú objednávku spolu s požadovaným textom správy na zverejnenie. My správu zeditujeme, upravíme prílohy a linky a vizuál pošleme na odsúhlasenie. Po zverejnení zašleme faktúru.

Chcete sa poradiť? Kontaktujte nás:
tlacovasprava@gmail.com

 

2 comments

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.