*
článok
Doprava & Motorizmus, TLAČOVÉ SPRÁVY, Šport & Fitness

Richard Gonda prevzal v hoteli Hermitage v Monte Carlo trofej F3 Open (FOTO)

BRATISLAVA, MONACO, 19. decembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Náš úspešný automobilový pretekár Richard Gonda si na slávnostnom ceremoniáli v Monaku prevzal trofej za víťazstvo v European F3 Open Cup 2013. Cenné celkové víťazstvo v hodnotení sezóny 2013 získal po skvelých výkonoch počas celého roka, keď sa 11 krát dostal na stupne víťazov a vyhral 7 pretekov.

V sobotu 14. decembra sa najlepší jazdci uplynulej sezóny stretli v hoteli Hermitage v Monte Carle, priamo nad legendárnou traťou Formuly 1.

V sobotu 14. decembra sa najlepší jazdci uplynulej sezóny stretli v hoteli Hermitage v Monte Carle, priamo nad legendárnou traťou Formuly 1.

V sobotu 14. decembra sa najlepší jazdci uplynulej sezóny stretli v hoteli Hermitage v Monte Carle, priamo nad legendárnou traťou Formuly 1. V predvianočnej atmosfére prebrali úspešní pretekári a šéfovia tímov svoje zaslúžené trofeje.

Richard Gonda prevzal z rúk viceprezidenta FIA a prezidenta Kráľovskej španielskej federácie autošportu zatiaľ najcennejšiu trofej svojej kariéry: „Som veľmi šťastný, že sa mi ako prvému Slovákovi podarilo vyhrať medzinárodný šampionát. Napĺňa ma to hrdosťou a motivuje do ďalšej sezóny.“

Na rok 2014 sa Gonda pripravuje už v týchto dňoch, a to na okruhu Catalunya pri Barcelone so španielskym tímom Drivex. Stajňa, v ktorej získal cennú trofej v tomto roku, stále vyhľadáva nové talenty a Richarda si zavolali, aby novým nádejným jazdcom pomohol pri prvých kilometroch vo Formule 3. Aj takto ocenili a využili jeho skúsenosti, ktoré nabral počas tohto roka. Richard však už pozerá na novú sezónu:

„Samozrejme, ešte zvažujeme možnosti a ponuky, ktoré sme dostali. Všetko závisí od rozpočtu, ktorý sa nám podarí poskladať. Ako víťaz hodnotenia Copa budem určite pútať oveľa väčšiu pozornosť, a tak si musím dobre vybrať. Isteže, pokračovať v známom prostredí špičkového tímu Drivex s ľuďmi, ktorí mi pomáhali počas tohto roka, by bolo asi najlepšie. Konečné rozhodnutie padne už čoskoro.“

Z Barcelony sa Richard Gonda presunie do Madridu, kde sa zúčastní na slávnostnom dekorovaní víťazov šampionátov pod RFEA, teda Kráľovskou federáciou španielskeho motoršportu.

Fotogaléria:

Kontakt pre médiá:
Race Pro Media s.r.o.
rpm.svk@gmail.com

Komentáre

Momentálne neexistujú žiadne komentáre.

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: