Kniha v Dobrom aj v zlom a ešte v horšom o domácom násilí získala Zlaté ocenenie Sabre Awards (FOTO)

BRATISLAVA, 25. júna 2013 (tlacovasprava.sk) – Spoločnosť AVON Cosmetics sa pýši prestížnym Zlatým ocenením Sabre awards, ktoré získala za jedinečnú knihu skutočných príbehov „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“. Kniha vznikla v rámci projektu Avon proti domácemu násiliu a bola ocenená v kategórii spoločenská zodpovednosť.

Knihu „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“ tvoria skutočné príbehy žien, ktoré majú osobnú skúsenosť s domácim násilím.
Knihu „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“ tvoria skutočné príbehy žien, ktoré majú osobnú skúsenosť s domácim násilím.

Sabre awards patria medzi najväčšie ocenenia v oblasti PR branže, ktoré sa každoročne udeľujú za najlepšie európske projekty.

Túto prestížnu súťaž PR profesionálov organizuje skupina Holmes Group. Tento rok boli víťazi jednotlivých kategórií oznámení na slávnostnom galavečeri v Cupula las Arenas v Barcelone.

Jediné zlaté ocenenie Sabre awards v kategórii spoločenská zodpovednosť získala spoločnosť AVON, ktorá  uspela v súťaži s projektom V dobrom aj v zlom a ešte v horšom.

Jedinečná kniha skutočných príbehov ženskej sily bola uvedená na slovenský trh koncom minulého roka a stala sa novým symbolom projektu AVON proti domácemu násiliu.

Zlaté ocenenie Sabre awards nie je však jediným v prípade projektu V dobrom aj v zlom a ešte v horšom. V marci až apríli 2013 prebehla súťaž o najlepšie PR projekty PROKOP, ktoré vyhlasuje Asociácia PR Slovenskej republiky (APR SR) a spoločnosť AVON získala tretie miesto v kategórii korporátna komunikácia.

Úspešnosť projektu potvrdzujú nielen ocenenia, ale aj fakt, že skoro všetky knihy V dobrom aj v zlom a ešte v horšom sú už vypredané.

Knihu „V dobrom aj v zlom a ešte v horšom“ tvoria skutočné príbehy žien, ktoré majú osobnú skúsenosť s domácim násilím. Okrem toho sú v knihe aj rozhovory, dôležité informácie o tejto problematike a tri bonusové príbehy napísané známymi slovenskými spisovateľkami – Denisou Fulmekovou, Tamarou Heribanovou a Petrou Nagyovou-Džerengovou.

Patrónkou knihy sa stala svetoznáma topmodelka Daniela Peštová. Všetky finančné prostriedky získané z predaja knihy budú použité na podporu konkrétnych projektov orientovaných na boj proti domácemu násiliu.

Fotogaléria:

.

Viac informácií vám poskytne:
AVON Cosmetics, Nikola Franková, 0911 107 951, e-mail: nikola.frankova@avon.com
Neopublic Porter Novelli, Kateryna Matušková,  0903 267 223, e-mail: katkam@neo.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.