Galavečer Fashion Sparkling Charity Night: Prehliadka Rashmi Kumari priniesla 35-tisíc eur pre onkologické pacientky (FOTO)

BRATISLAVA, 22. novembra 2013 (tlacovasprava.sk) – Na prestížnom galavečeri tretieho ročníka Sparkling Winter Party pod vynoveným názvom Fashion Sparkling Charity Night sa podarilo naplniť úžasný charitatívny zámer. Počas tejto veľkolepej udalosti sa vyzbieralo celkom 35-tisíc eur pre onkologické pacientky a ženy, ktorým sa podarilo boj s touto chorobou vyhrať.

V bratislavskej Redute sa zišlo 150 VIP hostí, aby podporili ušľachtilú myšlienku pomôcť ženám, ktorých osud zmenila zákerná rakovina. Cieľom pompézneho podujatia Fashion Sparkling Charity Night bolo získať finančné prostriedky pre ženy, ktoré absolvujú alebo absolvovali liečbu rakoviny a chceli by sa opäť cítiť žensky a sebavedome. Veľkolepý večer sa uskutočnil vďaka spolupráci Aleny Pallovej z Inštitútu estetickej medicíny (IEM) a Gabriely Drobovej z Fashion TV Czech & Slovak.

Famóznu fashion show zabezpečila svetovo uznávaná návrhárka Rashmi Kumari, ktorá predstavila značku C'est Moi v hodnote 90-tisíc eur.
Famóznu fashion show zabezpečila svetovo uznávaná návrhárka Rashmi Kumari, ktorá predstavila značku C’est Moi v hodnote 90-tisíc eur.

„Bolo pre mňa cťou byť súčasťou podujatia s takouto veľkolepou myšlienkou. Je dôležité urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sa ženy s tak ťažkou diagnózou cítili atraktívne a opäť nadobudli sebaistotu,“ uviedla lekárka Alena Pallová, riaditeľka IEM.

„Doktorka Pallová dokázala svojou prácou prinavrátiť stratené sebavedomie mnohým ženám. Je skutočne úžasné, že pomôže aj dámam, ktoré bojujú alebo bojovali s tak zákernou chorobou,“ vyjadrila sa známa herečka Zuzana Haasová, ktorá sa rovnako ako Veronika Husárová, Michaela Čobejová, Adriana Kmotríková či Andrea Heringhová zúčastnila na veľkolepom večeri.

Cena každého stola v sále predstavovala 2-tisíc eur, spoločnosť LBG holding odovzdalo Národnému onkologickému ústavu šek v hodnote 10-tisíc eur a konala sa aj dražba luxusného šampanského Laurent Perrier z limitovanej edície 100 kusov, ktoré sa vydražilo sa 10-tisíc eur.

Fľašu si hneď na podujatí otvorili jej noví majitelia – Andrej Brna s manželkou Simonou Slobodníkovou Brnovou, Romana Škamlová s priateľom Ľubomírom Bukovým a istý vplyvný, bohatý podnikateľ, ktorý však chce ostať v anonymite. Spolu sa na pomoc onkologickým pacientkam vyzbieralo za jediný večer neuveriteľných 35-tisíc eur.

Slávnostný večer moderoval obľúbený český moderátor Leoš Mareš. Účastníkov večera hudobne sprevádzala dievčenská spevácka skupina For Someone, DJane Kattka a ako hudobné prekvapenie Aleny Pallovej z IEM vystúpila o polnoci aj skupina Fragile. Pozvaným hosťom pošteklili chuťové bunky gastronomické špeciality šéfkuchára Mareka Orta a 200 fliaš ročníkového šampanského Laurent Perrier.

Famóznu fashion show zabezpečila svetovo uznávaná návrhárka Rashmi Kumari, ktorá predstavila značku C’est Moi v hodnote 90-tisíc eur. Ako jedna z mála módnych prehliadok sa jej dokonalosť odrazila aj v počte modeliek a luxusných rób, ktorých bolo presne 30. Na zozname modeliek sa objavili dokonca aj zvučné mená ako Michaela Kocianová či Denisa Dvončová.

Organizátori spojili príjemné s užitočným, vďaka čomu malo podujatie veľký úspech. Zbierka na dobročinné účely na prestížnej udalosti Fashion Sparkling Charity Night tak už v najbližšom čase pomôže desiatkam žien z celého Slovenska, ktoré to naozaj potrebujú.

Fotogaléria:

.

Kontakt pre médiá:

Mgr. Lenka Krnáčová
Account Manager
Kharisma, s.r.o.
Mobil: +421 948 710 720
E-mail: lenka.krnacova@kharisma.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.