Dcéra punkovej ikony Niny Hagen bola hviezdou prehliadky počas Late Night Shopping v Parndorfe! (FOTO)

PARNDORF, 26. augusta 2013 (tlacovasprava.sk) – V Designer Outlet Parndorf sa včera uskutočnil už 12. ročník známej a obľúbenej akcie „Late Night Shopping“. Táto módna udalosť leta sa niesla v duchu osláv 15. narodenín outletového centra – v roku 1998 začal so 40 predajňami, dnes je najväčším outletom v strednej Európe. Počas skvelej narodeninovej oslavy si návštevníci naozaj prišli na svoje: vo všetkých 170 dizajnérskych predajniach na nich čakala ponuka zliav až do 80 % a nákupy až do 23. hodiny.

60.000 návštevníkov si užívalo „Late Night Shopping“– nočné nakupovanie v Designer Outlet Parndorf
60.000 návštevníkov si užívalo „Late Night Shopping“– nočné nakupovanie v Designer Outlet Parndorf

Výborná nálada bola i mimo nákupných zón, veľa prominentných hostí potvrdilo svoje predvádzacie schopnosti na charitatívnej módnej prehliadke VIP Charity Fashion Show na podporu ROTE NASEN Clowndoctors International – Červené nosy.

Špeciálny hosť večera, herečka Cosma Shiva Hagen, osobne zagratulovala Designer Outlet Parndorf k narodeninám a zúčastnila sa aj módnej charitatívnej prehliadky. Na módnej prehliadke predvádzal aj Rakúšan Florian Luger, nová hviezda modelingu, ktorý sa zúčastnil už viacerých medzinárodných šou v metropolách ako Paríž alebo Miláno.

Tento rok mala akcia Late Night Shopping naozaj osobitný ráz, keďže Designer Outlet Parndorf súčasne oslávil svoje 15. narodeniny! „Sme veľmi hrdí na uplynulých 15 rokov. V roku 1998 sme otvorili outlet so 40 predajňami, dnes je na približne 42 000 m² zastúpených 170 dizajnérskych značiek. McArthurGlen vytvoril z tohto miesta v Parndorfe  jedno z najúspešnejších obchodných centier v Európe,“ hovorí Mario Schwann, manažér centra Designer Outlet Parndorf. „Pri príležitosti akcie Late Night Shopping by sme radi spolu s našimi zákazníkmi oslávili toto výročie a poďakovali sa im za ich neustálu priazeň. Ponúkame im nezameniteľný zážitok z nakupovania, ale i skvelú zábavu.“

Narodeninová oslava s módnou charitatívnou prehliadkou VIP-Charity Fashion Show

Od 21.30 prezentovali prominentné osobnosti z Rakúska vybrané trendové modely z Designer Outlet Parndorf. Outletové centrum touto charitatívnou módnou prehliadkou podporilo ROTE NASEN Clowndoctors International – Červené nosy, ktoré prinášajú humor, chuť do života a silu chorým ľuďom v nemocniciach.

Aj Cosma Shiva Hagen podporila Červené nosy.
Aj Cosma Shiva Hagen podporila Červené nosy.

Svoj predvádzací talent dokázali okrem iných aj herečka a kabaretná speváčka  Eva Maria Marold, tanečná hviezda Susanna Hirschler, bývalý moderátor programu „Zeit im Bild“ Hans-Georg Heinke, tanečníčka Yvonne Rueff, DJ rádia Ö3 Alex List, známy včelár Simon Tötschinger, bývalý hráč volejbalu Nik Berger, kabaretný herec Andreas Ferner a prominentné dámy ako Andrea Buday a bývalá moderátorka Cathy Zimmermann.

Hviezdou módnej prehliadky bola herečka Cosma Shiva Hagen. Známa dcéra punkovej ikony Niny Hagen prezentovala na predvádzacom móle štýlové vychytávky z Designer Outlet Parndorf. Okrem toho sa prehliadky zúčastnila aj rakúska modelingová hviezda Florian Luger, ktorý už predvádzal modely top dizajnérov ako Armani alebo Louis Vuitton.

Hudba a zábava v celom centre

O skvelú letnú atmosféru sa s džezovými skladbami postarala skupina Lashes&Ties. Kvalitný hudobný sprievod však nechýbal ani mimo hlavnej tribúny.

Vozidlo značky Red Bull spolu s DJ-om  zasa naživo prinieslo dokonalý rockový zážitok, pozvaní graffiti umelci ukázali svoje nadanie a sprejom skrášlili steny rôznymi módnymi motívmi. Fanúšikovia motorov sa tešili z originálneho vozidla Formuly 1, ktoré patrilo Sebastianovi Vettelovi. Atmosféru Hollywoodu priniesol do Designer Outlet Parndorf aj Johnny Depp – jeho vosková figurína z múzea Madame Tussaud bola počas Late Night Shopping vystavená priamo v centre outletu. Postarané bolo však aj o tých najmenších, detský kútik Dinoland a veľké ihrisko zabezpečili deťom zábavu a príjemné zážitky. Veľkolepý ohňostroj o 23.00 ukončil výnimočnú narodeninovú oslavu Designer Outlet Parndorf.

15 rokov Designer Outlet Parndorf – s 33 miliónmi návštevníkov na úspešnej ceste vpred
Dôvodov na oslavu bolo tento rok hneď niekoľko. Od svojho otvorenia v roku 1998 sa centrum stalo najväčším dizajnérskym outletom v strednej Európe. Neustále rozširovanie, atraktívne značky a široká ponuka služieb prilákali do Designer Outlet Parndorf už 33 miliónov návštevníkov. Centrum je neustále na vzostupe. Vo fiškálnom roku 2012/2013 Designer Outlet Parndorf zaznamenal až 17 % nárast predaja.

Srdcom centra sú práve dizajnérske značky: medzinárodné značky ako Armani, Gucci, Michael Kors, Diesel, Strenesse, Furla, alebo Calvin Klein, nájdete celoročne s ponukou 30 až 70 % zliav.
Aj tento rok sa opäť rozšírila ponuka o niekoľko dizajnérskych značiek, ako napríklad známe džínsové značky 7 for all Mankind a G-Star RAW, taliansku značku spodnej bielizne Calzedonia/Intimissimi a tiež berlínsku značku Liebeskind Berlin. Aj v nadchádzajúcich mesiacoch už s napätím očakávame a pripravujeme zaujímavé nové značky.

Magnet pre návštevníkov: obľúbené u domácich i zahraničných zákazníkov

Značiek chtiví zákazníci prichádzajú do Designer Outlet Parndorf z domova i zo zahraničia. Medzi návštevníkmi nájdeme aj turistov, ktorí v tomto regióne trávia svoju dovolenku. „V poslednom fiškálnom roku 2012/2013 predstavovali práve turisti z krajín mimo Európskej únie podiel 11 % na celkových tržbách“, s potešením dodáva Schwann. „Pritom návštevníci z Ruska, Číny a Kórey minuli najviac, po nich nasledujú zákazníci zo Srbska a Ukrajiny. Tento výsledok nás veľmi teší a znamená, že kvalitná ponuka dizajnérskych značiek, spolu s jedinečnou nákupnou atmosférou,  je atraktívna pre ľudí z celého sveta.“

Fotogaléria:

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf
McArthurGlen Designer Outlet Parndorf otvoril svoje brány v auguste 1998 – príliv návštevníkov sa odvtedy nezastavil. Tento rok oslavuje Designer Outlet Parndorf už svoje 15. narodeniny. Vo fiškálnom roku 2011/2012 Designer Outlet Parndorf privítal celkom 4 milióny návštevníkov. V 170-tich obchodoch nájdete medzinárodné návrhárske značky o 30 až 70 % lacnejšie.  Designer Outlet Parndorf momentálne ponúka 1 350 pracovných miest a stal sa tak najväčším zamestnávateľom v regióne.
Bližšie informácie nájdete tu:  http://www.designeroutletparndorf.at

McArthurGlen
S trhovým podielom takmer 21 % (Zdroj: Ecostra) a 75 miliónmi návštevníkov ročne sa McArthurGlen stal popredným developerom a prevádzkovateľom dizajnových predajní v Európe. Portfólio McArthurGlen zahŕňa 21 outletových predajní v Rakúsku, Belgicku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Taliansku, Holandsku a Veľkej Británii.

Otázky adresujte prosím na:
Miroslava Micová
Neopublic Porter Novelli
0903 780 698
miroslava.micova@neo.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.