Nová bezplatná aplikácia Pocta38 prináša exkluzívne pasáže z filmu o Demitrovi (FOTO)

BRATISLAVA, 3. júla 2014 (tlacovasprava.sk) – Značka Corgoň, hlavný partner biografického dokumentu „38“ o hokejovej legende Pavlovi Demitrovi, pripravil pred uvedením filmu do kín špeciálnu mobilnú aplikáciu Pocta38. Prostredníctvom aplikácie si fanúšikovia hokeja môžu počas leta pozrieť exkluzívny  obsah  z nakrúcania filmu ešte pred jeho septembrovou premiérou. Aplikáciu Pocta38 ešte pred jej spustením testovali a hodnotili členovia fanklubu Dukly Trenčín, domovským klubom Paľa Demitru.

Aplikáciu ako prví otestovali fanúšikovia Dukly Trenčín.
Aplikáciu ako prví otestovali fanúšikovia Dukly Trenčín.

Aplikácia Pocta38 je od začiatku júla bezplatne dostupná všetkým užívateľom mobilných zariadení prostredníctvom App Store alebo Google Play. Pred samotnou premiérou filmu 7. septembra 2014 aplikácia postupne odhalí v krátkych exkluzívnych videách výpovede piatich hokejových hviezd, ktoré sa objavia ako účinkujúci vo filme. K exkluzívnemu obsahu sa počas leta fanúšikovia dostanú po zosnímaní loga Pocta38 z letákov umiestnených v 500 vybraných puboch na celom Slovensku.

Aplikácia Pocta38 je od začiatku júla bezplatne dostupná všetkým užívateľom mobilných zariadení prostredníctvom App Store alebo Google Play.
Aplikácia Pocta38 je od začiatku júla bezplatne dostupná všetkým užívateľom mobilných zariadení prostredníctvom App Store alebo Google Play.

Corgoň, ktorý aplikáciu vyvinul v spolupráci s tvorcami filmu, sa pred jej uvedením rozhodol otestovať ju s tými, ktorí pri našej hokejovej legende stáli vždy najbližšie – fanúšikovia jeho domáceho klubu Dukla Trenčín. Ako hovorí šéf fanklubu Tomáš Baláž, na Demitru nedajú dopustiť a doteraz tlieskajú v 38. minúte každého zápasu. Pozitívne hodnotenie aplikácie zo strany vedenia fanklubu aj samotných členov teší preto o to viac: „Aplikácia mi pripomenula ako sa na film netrpezlivo teším. Kiež by nikdy nemusel vzniknúť, ale som rada, že nakrútili spomienku na takého skvelého človeka a hokejistu,“ povedala Katarína, ktorá na hokej v Trenčíne chodí vyše 20 rokov. Do svojich mobilov si „appku“ stiahli asi pätnásti členovia fanklubu a so záujmom si prezerali jej obsah.

„Bolo naším cieľom, aby si aplikáciu ako prví vyskúšali práve fanúšikovia Dukly, a sme veľmi radi, že sa im exkluzívny obsah páčil. Sme hrdí, že s Corgoňom môžeme aj touto cestou vzdať poctu veľkej osobnosti slovenského hokeja, a vďaka aplikácii unikátny dokument „38“ už dnes priblížiť všetkým fanúšikom,“ hovorí Naďa Kacera, brand manažér značky Corgoň.

Biografický dokument o legende slovenského hokeja bude mať premiéru práve v Trenčíne na smutné tretie výročie tragédie 7. septembra 2014. Na tento deň členovia fanklubu Dukly Trenčín pripravili prostredníctvom verejnej zbierky, na ktorú Corgoň prispel sumou 2000 EUR, aj ďalšiu poctu: „V deň premiéry filmu pripravujeme odhalenie pamätníka Paľa Demitru, ktorý osadíme pred štadiónom. Čakáme na rozhodnutie rodiny a potom sa už sochár pustí do práce,“ dodáva jeden z troch iniciátorov verejnej zbierky a šéf fanklubu Dukly Trenčín Tomáš Baláž.

Kontakt:
Sergej Danilov
Account Executive
AMI Communications Slovakia
m (+421) 948 491 453 | t (+421) 2 524 985 49
Suché mýto 1/C | 811 03 Bratislava

Heineken Slovensko je viac ako 14 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni 45 %. Heineken Slovensko a.s. je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň, Kelt, Martiner a Gemer, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados.
Okrem investícií do pivovaru, HEINEKEN vybudoval v Hurbanove aj najväčšiu sladovňu v strednej a východnej Európe. Celkové investície dosiahli výšku približne 216 mil. EUR, čo tvorí zhruba 70% celkových investícií v odvetví. Podľa Trend Top 2010 je Heineken Slovensko druhou najväčšou potravinárskou spoločnosťou na Slovensku.
Heineken Slovensko a.s.,

Kontaktná osoba pre médiá:
Hana Šimková, manažér korporátnych vzťahov, hana.simkova@heineken.com, +421 905 636 375
Viac informácií: http://www.heinekenslovensko.sk

Komentuj...

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.